Makine Sanayi

www.makinesan.gen.tr

Makina - Teknik - Nakiş Makinasi

 
Nakiş Makinasi

1976 yılından bu yana hidrolik - pnömatik ve otomasyon Üzerine faaliyetlerini sürdürmektedir. kendi İthal ettiği Ürünler İle fiyat ve kalite olarak müşterilerine avantajlı hizmet sunmakta yerinde montaj ve bakım onarım İşlerinde de hiz.

Şirket yürürlükteki ithalat ve ihracat rejimleri ve konuya ilişkin diğer mevzuata riayet etmek kaydıyla her türlü mal ve hizmetin ithalat ihracat ve yurt içi ticaretini yapar ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.
sektor: sektö.

-
sektor: hizmet servisleri
kategori: asansör bakım hizmetleri
kuruluş tarihi: 09 aralık 2009 Çarşamba
yetkili ve ortak: - - -.

her türlü optik veri taşıyıcıları ve ileride çıkacak yeni formatlı taşıyıcılar üretimi alımı satımı ithalatı ihracatı işi ile iştigal etmek her türlü görüntülü ve sesli müzik film yapımcılığını üstle.

-
sektor: sektörel kobİ
kategori: makina sanayi
kuruluş tarihi: 11 mart 2010 perşembe
yetkili ve ortak: - - -.

40 yıllık deneyim..

-
sektor: hizmet servisleri
kategori: asansör bakım hizmetleri
kuruluş tarihi: 19 eylül 2005 pazartesi
yetkili ve ortak: - - -.

evlerde ve işyerlerinde kullanılan her nevi alet makine ve cihazlardaki motorları esas ve yedek parçaları imaletmek ve ettirmek bunların dahili ticaretini ithalatını ve ihracatını yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler
sek.

mermerciler sanayi sitesi beylikdüzü - İstanbul`da 10 yıldır hizmet vermekteyiz.\r\n\r\nbulunduğumuz sektörde mermer İşleme makinalarının ağır Şartlar altında Çalışması sebebiyle sıkça makina arızalarıyla karşılaşmak dur.

Şirket her türlü yerli ve yabancı otomotiv alım satımı ve bilumum otomotiv ile ilgili her türlü yedek parça ve aksamının alabilir satabilir imalat ithalat ve ihracat yapabilir şirket otomotiv ile ilgili olarak yıkama yağlama ile ilgili ye.
 

 

Şehirler

 

>> Firmanızı Buraya Ekleyin <<